Rainbow Six Siege 6. Yılda Harika Yeniliklerle Geliyor!

Rainbow Six Siege için planlar ortaya döküldü. Topluluk ve oyun kutlamalarının yapıldığı oyunun geleceği hakkında önemli detaylar paylaşıldı. Stüdyonun söylediğine göre destek hiç kesilmeden devam edecek.

Rainbow Six Siege

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege, güçlü bir şekilde ilerlemeye devam ediyor. Öyle ki oyunu oynayan sayısı her geçen dakika artıyor. Bununla beraber oyuna yeni karakterler, yeni destekler, oynayışta geliştirmeler sunulmaya devam ediyor. Geliştirici ekibin söylediğine göre ilerleyen zamanlarda temel oynayış mekaniğinde değişiklikler ve olumlu olduğunu düşündükleri araçlar eklenecek. Bunlar dışında oyuna yeni operatörler ve yeni haritalar eklenecek.

Oyunun 5. Yıl’ı güzel geçmiş ve Karşılaşma kaydı, görüş rengini değiştirme, 6 adet yeni operatör ve yenilenen bir Tachanka güncelleştirmeleri aldı. Bunların dışında bir çok dengeleme işlemi de yapıldı. Ubisoft, oyunu hiç olmadığı kadar taktik odaklı, adil ve dengeli bir şekle sokmaya çalıştı.

6. yılın ile sezonu olan Crimson Heist ile Hudut haritası yenilenecek ve Arjantinli Saldırı Timine Flores gelecek. Yeni operatörler olaraksa 2. sezon’da Nakoda Ulusları’ndan bir Operatör ve Favela haritasını tanıtacak. 3. Sezon’da ise Hırvatisyan’dan bir operatör eklenecek ve 3. Sezon esnasında 3 haritada da küçük yenilikler yapılacak. Son sezonda ise İrlandalı bir Operatör eklenecek ve Avustralya Çölleri haritası yenilenecek.

Rainbow Six Siege Bir Çok Yeniliği Bu Sezonda Ekleniyor!

Rainbow Six Siege

Unvan Sistemi’nin ilk versiyonu geçtiğimiz yeni sezonda arka planda teste tabi tutulmuştu bu sistemi oyuncular göremiyordu. Bu aracın amacına baktığımızda ise dereceli oynatma listesine erişimi sınırlandırarak ve Toxic oyuncuları cezalandıracak. Bunun yanında da oyun üzerinde olumlu bir etkisi olan oyuncular, oyun içi içerikler ile ödüllendirilecek. Yayıncılar içinde bir araç geliştirildi ve bu araç özellikle yayıncıların bilgilerini saklamaya yönelik tasarlanmış.

Rainbow Six Siege, 6. Yıl yeni bir ikinci silahla donatılıyor. Bu silah ise Gonne-6 adında ve tek mermili ikinci bir silah. Bu silah kurşungeçirmez aygıtları yok edebilir ve oyunculara farklı ve güçlü bir teçhizat desteği sağlayacak. Bu silahın ilk versiyonu Glaz, Dokkaebi, Lion, Finka, Gridlock, Amur, Iana ve Zero operatörlerin için erişilebilir olacak.

Rainbow Six Siege

En büyük yeniliklerden bir tanesi de oyuncular öldükten sonrayı etkiliyor. Yeni özelliğe göre oyuncular öldükten sonra kameraları ve cihazları kontrol edebilecek ve takıma çok daha iyi destek olabilecekler. Bu şekilde ölen oyuncular öldüklerinde bile çok daha aktif bir şekilde oynayabilir olacaklar.

Saldırı ve savunmayı dengelemek adına, saldıran taraftaki operatörler, ekipmanlarını hazırlık aşamasında değiştirebilecekler. Bu da oyunda keşif yaptıktan sonra değişiklik yaparak daha stratejik davranma imkanı verecek. Bu özellik yine 6. Yıl içerisinde yapılacağı konuşuluyor. Oyunda ki Zırh sisteminin daha net anlaşılması bir düzenleme yapıldı ve sağlık barına eklendi. Bu şekilde oyuncular Zırh seviyesinin oyuna etkisini direkt fark edebilecekler. Oyun hiç ara vermeden gelişmeye devam ediyor. Bakalım yeni Rainbow Six Siege yılında neler olacak, neler güzel yapılacak, neler yanlış olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: