Red Bull Flick ve TurkNet Invitational Şampiyonları Belli Oldu!

Türkiye’nin en büyük CS:GO turnuvalarından biri olan Red Bull Flick turnuvası şampiyonu belli oldu. Birçok kişi tarafından sevilen oyunun turnuvasında 2’ye 2 formatında mücadele edildi. 16 takımın olduğu turnuvada güzel ve heyecanlı dakikalar yaşandı.

Red Bull Flick ve TurkNet Invitational Şampiyonları Belli Oldu!

4 takım, şehir ve çevrim içi elemelerden sonra play-off turnuvalarına başladılar. Geçtiğimiz, Perşembe günü Yapı Kredi Bomontiada Babylon’da düzenlenen Türkiye Finalinin şampiyonu, Red Bull Türkiye Twitch kanalı üzerinden canlı olarak yayınlandı. Turnuvayı, Özgür “root” Alagül, Berke “vlad” Kantürk, Alican “karahancaster” Karahan ve Anıl Can “gtrsttt” Başaran dörtlüsü sundu.

Red Bull Flick İçin Takımlar Kıyasıya Mücadele Etti!

Red Bull Flick ve TurkNet Invitational Şampiyonları Belli Oldu!

Yapı Kredi Play, TurkNet, AGON by AOC ve HyperX markalarının sponsor olduğu Red Bull Flick turnuvasında, Ahmet ‘Jaex’ Taylan Akgündüz ve Alpar ‘Lordlpar’ Övünç Öztürk’ün takımı ALPARTAY, 2021 Türkiye şampiyonu oldu.

ALPARTAY takımının oyuncusu Ahmet ‘Jaex’ Taylan Akgündüz, finalde bir önceki turnuvanın şampiyonunu yenebildikleri için sevinçli olduğunu belirtti. Akgündüz, “Final maçına kazanacağımızı inanarak çıktık. Özellikle Alpar arkadaşım çok umutluydu. Aslında onun bu düşüncesi sayesinde kazanacağımıza inanarak başladım bu turnuvaya. Finalde de güzel oynadığımızı düşünüyorum. İlk defa yurtdışına çıkacağımız için heyecanlıyız. Helsinki’de de aynı başarıyı göstermeyi istiyoruz” dedi.

Alpar ‘Lordlpar’ Övünç Öztürk ise “Gerçekten çok çalıştık ve Red Bull Flick’te şampiyon olduk. Ülkemizi temsil edecek olmak gurur verici” diyerek mutluluğunu ifade etti.

Red Bull Flick turnuvasının yanı sıra TurkNet Invitational şampiyonasında da final heyecanı yaşandı. Şampiyonada birçok profesyonel oyuncu yer alıyordu. Turnuvaya katılan şampiyonluk için mücadele ettiler. Katılan ve finalde mücadele eden takımlar ise şu şekilde: REALENAYI2, GÖRMÜŞ GEÇİRMİŞLER, S3NCEYEZ ve CIKOLATALIBAZDA. RedBullFlick 2020’nin şampiyonları Buğra ‘Vesselam’ Özdemir ve Furkan ‘Spunkie’ Güven rakiplerini geçerek TurkNet Invitational şampiyonu oldu.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: