Rockstar Games Teşekkür Ederek Hediyeler Dağıtıyor!

Oyun dünyasının en büyük ve en kaliteli geliştiricilerinden olan Rockstar Games, tüm zamanların en yüksek oyuncu sayılarına ulaştığı için hediyeler dağıtıyor. GTA Online ve Red Dead Online oyuncularına teşekkür hediyeleri dağıtılacağı açıklandı.

Rockstar Games

Pandemi döneminde bir çok kişi video oyunlarına yöneldiler. Video oyunlara yönelimlerin en büyük sebebi ise insanların daha fazla sosyalleşmek istemeleri. Bu yönelim sonrası bir çok oyun bir anda popülerleşmeye başladı ve rekor oyuncu sayılarına ulaştılar. Bu yönelimden en çok kazananların arasında ise Rockstar Games var.

Her Kesime Bir Çok Farklı Ödül!

Rockstar Games

GTA Online ve Red Dead Online gibi oyunların sahibi olan firma, bu yüksek oyuncu sayılarına bu oyunlar sayesinde ulaştı. Bu oyunların başarısını göz ardı etmeyen oyun firması ise, oyuncularına hediyeler dağıtma kararı aldı. Rockstar Games, bir metin yayınlayarak oyunculara teşekkür etti. Sadece oyunculara değil aynı zamanda oyunlar hakkında video içerik üreten ve kişilere de teşekkür etti.

Bu teşekkürler sade bir şekilde edilmedi tabi ki. Rockstar tarafı bu teşekkür mesajı ile birlikte bir de hediyeler verdi. Bu hediyeleri almak içinse yapmanız gerekenler oyuna göre değişiyor. Red Dead Online hediyeleri için, 15 Şubat tarihine kadar oyuna giriş yapmanız gerekiyor. Sonrasında ise oyun tüm oyunculara ücretsiz binek, kostüm ve 5.000 Clup XP gibi hediyeler verecek. Bir çok oyuncu tarafından oynanan GTA Online için ise, 12 Şubat tarihine kadar oyuna giriş yapmanız gerekiyor. Sonrasında ise tüm GTA Online oyuncularına hediye kostümler verecek. Bu tüm hediyeler ise bir sonra ki hafta içerisinde verilmiş olacak.

Rockstar Games tarafının belli zaman aralıklarında oyuncular için hediyeler verdiği bilinen bir durum. Buna rağmen bu tip güzel teşekkür mesajları ile bu hediyeleri süslemesi oldukça güzel bir jest. Yapılan jestler bu kadar ile kalmıyor, şirketin söylediğine göre 2021 yılı boyunca yeni hediyeler ve fırsatlar sunulmaya devam edilecek. Bakalım ilerleyen zamanlarda hem GTA Online hem de Red Dead Online için ne gibi süprizler ve yeni etkinlikler yapılacak.

2 Yorumlar
  1. […] Rockstar Games Teşekkür Ederek Hediyeler Dağıtıyor! […]

  2. […] Rockstar Games Teşekkür Ederek Hediyeler Dağıtıyor! […]

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: