RPG Odaklı Torchlight 2 Epic Games Store’da Ücretsiz!

Epic Games tarafından her gün bir oyun verilmeye devam ediyor. Bugünün konuğu ise Torchlight 2 isimli oyun oldu. Oyun, RPG ve Hack’n Slash sevenlerin gözdesi olacak gibi duruyor.

Torchlight 2

Epic Games tarafından bugünün ücretsiz oyunu Torchlight 2 isimli RPG ve Hack’n Slash oyun oldu. Oyunun 31 TL den satıldığını hatırlatarak oyunu anlatmaya geçelim. Bir çok RPG oyuncu bazen yeni oyunlar ve yeni fantezi dünyaları keşfetmek istiyor olabilirler. Bu konuda ise Epic Games yardımlarını esirgemiyor ve farklı bir RPG oyunu, oyunculara 24 saatlik bir şekilde ücretsiz bir şekilde sunuyor.

RPG oyunların genel tercihi olarak gördüğümüz izometrik kamera düzenine sahip olan oyun, bir çok farklı karaktere ve bir çok farklı canavara ev sahipliği yapıyor. Karakterleri kendi isteğimize göre şekillendirip düşmanlarımızın üstesinden gelebiliyoruz. Karakter çeşitliliği ile bir çok oyuncunun menziline girecek olan RPG türünde ki oyun aynı zamanda Hack’n Slash tarzını da benimsiyor. Oyunda sadece bir karakter olmadığını da söyleyelim.

4 Farklı Sınıf Bir Çok Farklı Oynayış Şekli!

Torchlight 2

Oyunda seçebileceğimiz toplam dört farklı sınıf bulunuyor. Bu dört sınıf birbirleri arasında oldukça farklı yeteneklere sahip olabiliyorlar. Benzer ekipman ve benzer yeteneklere sahip olsalar bile, sınıf farklılıklarından dolayı çok çeşitli hareket şemalarına sahip oluyorlar. Aynı zamanda oyunun Co-Op üzerinden oynanabilir olduğunu da söylemek isteriz. Oyun açık dünyanın yanında multiplayer desteği ile de bir çok oyun grubunun menziline gireceğe benziyor.

Oyun Vilderan adın da ki bir dünya da geçiyor. Bu dünyanın çeşitli bir çok canavara ev sahipliği yaptığını da hatırlatmak gerekiyor. Açık dünya oynayışa sahip olan oyun, atölye modları sayesinde bir çok farklı mod desteğine de sahip oluyor. Maceranın tüm kontrolünün bizde olduğunu hatırlatmak gerekiyor. Oyunun sistem gereksinimlerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

En Düşük Sistem Gereksinimleri:

  • İşletim sistemi: Windows XP SP3/Vista/Windows 7
  • İşlemci: x86 uyumlu 1,4 GHz veya daha hızlı
  • RAM: 1 GB
  • Depolama: 1,7 GB
  • Görüntü kartı: DirectX uyumlu 3D grafik kartı, en az 256 MB bellek
  • DirectX®: 9.0c

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: