Saints Row Reboot Oyuncuları İkiye Böldü!

Saints Row Reboot, Gamescom Açılış Gecesinde sinematik bir fragman ile tanıtılmıştı. Sonrasında ise oyun içi oynayış anlarının da yer aldığı bir video paylaşıldı. Oyuncular bu tanıtım videosunun altında bir çok yorum yaparak iki farklı görüşü savunmaya başladı.

Saints Row Reboot

Saints Row, PlayStation 5, Xbox Series X, Series S, PlayStation 4, Xbox One ve PC platformlarına çıkış yapacak. Çıkış tarihi olarak ise 25 Şubat 2022 belirlenmiş. Oyunda yanımızda dostlarımızla bir mücadeleye giriyoruz. Bu mücadelede Neeah, Kevin ve Eli isimli dostlarımızla Saints çetesini kuracağız. Bu çete geleceğin en büyük mafyası olacak. Santo Ileso sokaklarında kurduğumuz imparatorluğu büyültüp, şehrin kontrolü için savaşacağız. Los Panteros, Idols ve Marshall çeteleriyle mücadele edecek ve onları yenmeye çalışacağız.

Saints Row Reboot Farklı Tarzda Bir Oynayışla Geliyor!

Saints Row RebootOyunun yapımcısı, bu oyunun en büyük Saints Row oyunu olduğunu açıkladı. Oyunda, Santo Ileso’nun gittikçe genişleyen dünyasında bir çok ana ve yan görev yapacağız. Oyunda tehlikeli suçlara dahil olacak, silahlarımız, arabalarımız hatta atlayış tulumumuzla rakiplerimizle mücadele edeceğiz.

Sinematik fragman, karakterleri tanımamıza imkan sağlıyor. Bu durumda oyunun hangi noktaya doğru yöneleceğini bize biraz da olsa açıklamış oluyor. Bahsettiğimiz video ile yeni oynayış tarzına da bakış atmış oluyoruz. Yeni oyun yapı olarak eski oyunlardan biraz ayrışıyor. Buda bir kısım oyuncunun kendi arasında bölünmesine neden oldu.

Yaklaşık 7 dakika uzunluğunda ki video, oyuncuya farklı duygular hissettiriyor. Fragmanda karakter oluşturma, kişiselleştirme, ana üsler gösteriliyor. Bunun yanında oyunda ara ara oyun içinde ki aksiyonu gösteren savaş sahneleri yer alıyor.

Saints Row Reboot oyununda oyuncular The Saints için itibar kazanmaya çalışıyor. Bunu yaparken rakip olarak birbirinden farklı 3 rakip çeteyle mücadele etmek zorunda. Geliştiriciler bu oyun ile birlikte seride ki en büyük oyun haritasının geldiğini söylüyor. Ayrıca oyunda toplanabilir bir çok silah, araba, bisiklet, uçak, helikopter hatta uçan kaykaylara da yer veriyor. Bakalım uzun zamandır beklenen serinin yeni oyunu, adından ne kadar söz ettirecek ve ne kadar geniş bir kitleye ulaşacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: