Saints Row Reboot, PC’de Yalnızca Epic Games Store’da!

Gamescom 2021 etkinliğinin açılış oyunu olan Saints Row Reboot için yeni haberler gelmeye devam ediyor. Oyunun oynayışı ile ilgili oyuncuların ikiye bölünmesinden ardından, PC oyuncularını ilgilendiren bir açıklama geldi. Söz konusu oyun Epic Games Store’a özel olarak PC platformuna satılacak.

Saints Row Reboot

Gamescom 2021 etkinliğine damga vuran yapımlardan biri olan Saints Row Reboot, uzun zamandır oyun çıkmayan seriye ilaç gibi gelmişti. 2022 yılında piyasaya sürülecek olan oyun, çeşitli oynayış videoları ve sinematik bir fragmanla duyuruldu. Oyunla birlikte franchise köklerine dönüyor. Bu sefer ABD başkanı olup uzaylılarla savaşmak yerine, oyuncuları şehre götürüyor. Burada genç suçlular oluyoruz ve kendi hakimiyetimizi kurmaya çalışıyoruz.

Saints Row Reboot Oyuncuları İkiye Böldü!

Saints Row Reboot
Söz konusu oyun hem yeni konsollar, hem bir önceki nesil konsollar hem de PC için çıkış yapacağına dair onay aldı. Bunun yanı sıra Cross- Gen seçeneğine de destek verileceğini de açıkladı. Oyunun PC platformunda hangi mağazada çıkış yapacağı ortaya çıktı. Epic Games Store bundan kısa bir süre önce Saints Row The Third Remaster oyununu ücretsiz bir şekilde oyunculara sunmuştu.

Açıklananlara göre oyunun yayıncısı olan Deep Silver, Epic Games ile oldukça yakınlar. Epic Games ile yapılan tek anlaşma Saints Row The Third oyununun ücretsiz verilmesi olmadığını öğrendik. Ortaya çıkan bilgilere göre Saints Row Reboot PC platformunda yalnızca Epic Games Store’dan alınabilecek. Epic Games tarafı bu tip anlaşmaları daha önce de bir çok kez yapmıştı. En yakın örnek olarak ise Hitman 3 gösterilebilir.

25 Şubat 2022 tarihinde çıkış yapacak olan yeni oyun, oyuncuları çok heyecanlandırdı. Buna rağmen oyun hakkında bazı karşıt görüşler var. Bir kısım oyunu çok sevmiş olmasına rağmen bir kısım serinin diğer oyunlarından farklı olmasını beğenmedi. Seri hayranlarının en büyük korkusu oyunun kötü olması ve seriye ihanet etmesi.

Oyunu geliştiren Volition ise, araba kullanma, kanat takma ve görevler oldukça eğlenceli olacağını söyledi. Hatta bunlardan çok daha fazlasına hazır olmamız gerektiğini açıkladılar. Saints Row Reboot PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X, Series S ve PC için çıkış yapacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: