Sons of The Forest Yeni Fragmanı Yayınlandı!

The Forest oyunundan tanıdığımız Endnight firmasının yeni oyununun fragmanı yayınlandı. Sons of The Forest isimli oyun için, ikinci oynayış fragmanı yayınlandı.

Sons of The Forest

Sons of The Forest oyunu için artık geri sayıma geçildi. Serinin ikinci oyununa ait yeni bir fragman yapımcı firma tarafından yayınlandı. Yayınlanan fragman oldukça güzel gözüküyor. Oyunun dünyasını The Forest oyunundan bilenler ise oyunun korku ögeleri taşıdığını çok iyi biliyorlar. Oyun daha da detaylandırılarak çok daha güzel bir hal almış. Toprak kazma gibi türlü etkileşimlere sahip olacak olan oyunda yine sevdiğimiz yerli canavarlar bulunuyor.

Bir çok kişi tarafından oynanan ve hayatta kalma ögeleri ile dikkat çeken oyunun yeni versiyonunda bir çok farklı araç ve gereçler bulunuyor. Önce ki oyundan farklı olarak ateşli silahlar çok daha ön planda. Oyunun mekanikleri ile oldukça gerçekçi bir yapıya bürünmüş gibi. Toprak kazma efektleri ise oldukça yerinde. Yapımcı firmanın söylediklerine göre yeni oyunda korku ögeleri arttırılacak ve oyun çok daha farklı bir deneyimi oyunculara sunacak. Sons of The Forest daha çok eşli oyun oynamak isteyecek oyuncuların odağında olacak. Geçtiğimiz oyunda da bu destek bulunuyordu. Tabi isteyen oyuncular eşli yerine tek başlarına da bu deneyimi yaşayabilecekler.

Sonuna Kadar Korku Sonuna Kadar Mücadele!

İlk oyun olan The Forest oyununun başarısı bir çok oyuncu tarafından tartışmasız olarak görülüyor. Açık dünya hayatta kalma, korku oyunu diyebileceğimiz oyun 2021 yılında satışa sunulacak. Firmanın ilk oyunda yaptığı gibi erken erişime açılıp açılmayacağı ise bilinmiyor. İlk oyunun çok uzun süre erken erişimde kalmış hatta bir süre oyunun sonu dahi yazılmamıştı. Oyuncular Sons of The Forest isimli ikinci oyunu çok büyük beklentiler ile bekleyeceklerdir.

Diğer oyunlara oranla çok daha farklı bir deneyim sunan oyunda sizleri merak eden ve gerekirse öldürmekten çekinmeyen yerliler olduğunu unutmayın. Yeni oyunla birlikte bunlar hiç şüphesiz artacak ve çeşitlenecektir. Ormanda odun keserken ormanın derinliklerinden gelen çığlık sesi ürkmenize neden olurken, gece evinizin yanında duran canavarlar direkt sizler tehdit edecek.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: