Sony Çok Satanlar Açıklandı, Ubisoft Show Yaptı!

Sony geçtiğimiz ay en çok indirilen PlayStation oyunlarını açıkladı. Bununla birlikte Assassin’s Creed Origins tüm platformlarda kısa süreliğine ücretsiz oluyor.

PlayStation Çok Satanlar Açıklandı, Ubisoft Show Yaptı!

Sony en çok indirilen PlayStation oyunlarının listesini paylaşırken Ubisoft, Assassin’s Creed Origins oyununu ücretsiz yapıyor. PlayStation Store’den elden edilen verilere göre PlayStation 4 ve PlayStation 5 oyunları sıralandı. Buna göre her platformda hangi oyunların en çok satın alındığı belli oldu.

Sony Platformunda Assassin’s Creed Origins Ücretsiz!

PlayStation Çok Satanlar Açıklandı, Ubisoft Show Yaptı!

Mayıs ayında en çok indirilen oyunlarda PlayStation 5 platformunda NBA 2K22 yapımı 1. sıraya geçiyor. İkinci sırada ise Lego Star Wars: The Skywalker Saga bulunuyor. 3. sırada ise Star War Jedi: Fallen Order yer alıyor. Çıkışı sırasında adından sıkça söz ettiren Elden Ring ise 6. sırada bulunuyor. Listenin devamına aşağıdan bakabilirsiniz.

Listenin Tamamı Şu Şekilde:
 1. NBA 2K22
 2. LEGO Star Wars: The Skywalker Saga
 3. Star Wars Jedi: Fallen Order
 4. Sniper Elite 5
 5. Evil Dead: The Game
 6. ELDEN RING
 7. It Takes Two
 8. The Stanley Parable: Ultra Deluxe
 9. Assassin’s Creed Valhalla
 10. FAR CRY 6
 11. Salt and Sacrifice
 12. GRAN TURISMO 7
 13. Trek To Yomi
 14. Cyberpunk 2077
 15. Ghostwire: Tokyo
 16. Among Us
 17. Grand Theft Auto V
 18. Horizon Forbidden West
 19. Metro Exodus
 20. Tiny Tina’s Wonderlands

Ubisoft ise Assassin’s Creed Origins yapımını ücretsiz olarak kullanıcılarına sunuyor. Ubisoft Connect sayesinde PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X, Series S, Xbox One ve PC platformlarına önceden yükleme imkanı getirildi. Bu sayede hafta sonu başlayacak kampanyaya oyuncular hazırlanıyor. Sonrasında ise yapımı hafta sonu boyunca oynayabilirsiniz. Oyunu satın almak isterseniz Steam platformunda 40,35 TL, Xbox platformunda 90 TL, PlayStation Store’da ise 399 TL’den satın alınabilir. Oyun 19 ve 19 Haziran tarihlerinde oynanışa açılacak. İsteyen kullanıcılar oyunu satın alabilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: