Sony Showcas Etkinliğini Yıldızı Belli Oldu!

Sony tarafından düzenlenen Sony Showcase etkinliğinde boy gösteren Bethesda, Deathloop ve Ghostwire: Tokyo için tanıtım videoları yayınladı. Oyunların ne zaman piyasaya çıkacağı da açıklandı.

Sony ShowcaseVideo oyun dünyasında önemli işlere imza atan Sony, sadece konsollarıyla değil aynı zamanda oyunlarıyla da bunu yapıyor. Sony düzenlediği Sony Showcase etkinliğinde, Bethesta resmen show yaptı ve beklenen iki oyunuyla ilgili fragman paylaştı. Bu oyunlardan bir tanesi Deathloop olurken diğeri ise Ghostwire: Tokyo oyunları oldu. Oyuncuların büyük bir kısmı 14 Eylül tarihinde çıkacak olan Deathloop’u bekliyor. Söz konusu oyun PlayStation 5 ve PC için satışa sunulacak.

Sony Showcase, Deathloop Fragmanı Yayınlandı!

FPS türünde bir oyun olarak karşımıza çıkan oyunun son fragmanında, oyuncuların gireceği aksiyonlar çok daha iyi gösteriliyor. Son fragman ile birlikte oyuncular iyice heyecanlanmış ve oyunun çıkış tarihine odaklanmıştı. Oyunda 8 ana görev bulunuyor ve hepsini farklı tekniklerle tamamlayabiliyorsunuz.

Oyun hakkında daha önce bir çok haber ve bilgi de oyuncular ile paylaşılmıştı. Şimdi ise bu bilgilere, Sony tarafından dün gerçekleştirilen Sony Showcase etkinliğinde yenileri eklendi. Bu etkinlikte sadece bir oyun değil diğer bir oyunda gösterildi. Gösterilen diğer oyun ise Ghostwire: Tokyo oldu. Yeni nesil korku ve aksiyon oyunu olarak karşımıza çıkan oyuna, oldukça güzel bir fragman yayınlandı. Bu oyunda diğer oyun gibi sadece PlayStation 5 ve PC platformu için satışa sunulacak. Yine de oyuncular bu oyun için biraz daha beklemek zorundalar. Çünkü bu oyun 2022 yılı içerisinde çıkış yapacak. Oyuncular bu oyun ile birlikte Tokyo’nun başına bela olan doğaüstü yaratıkları alt etmeye çalışacaklar.

Sony tarafından düzenlenen etkinlik açıkçası oldukça ilgi çekmeyi başardı. İki oyun için de tanıtım yapılması bu etkinliğinin değerini arttırdı. Fragmanı gösterilen oyunlardan Deathloop 14 Eylül’de, Ghostwire: Tokyo ise 2022 yılında satışa sunulacak. O zamana kadar bir çok oyun tanıtılmış olacağından, oyunla ilgili bir çok bilgi verilecektir. Tanıtılan diğer oyunlar arasında, God of War: Ragnarok, Spider-Man, Wolverine Game, Gran Turismo 7, Star Wars: Knights of the Old Repoblic gibi oyunlar bulunuyor.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: