Sony, State of Play Etkinliğinde Yeni Oyunlar Tanıtıldı!

Sony markasının dün gerçekleştirdiği State of Play etkinliğinde PlayStation 5 ve PlayStation 4 için hazırlanan yeni oyunlar gösterildi. Büyük oyunlardan çok küçük oyunların tanıtıldığı etkinlikte birbirinden farklı türler bulunuyor.

State of Play

Japonya merkezli teknoloji devi olan Sony, dün State of Play adında ki etkinliğini gerçekleştirdi. Daha önceleri etkinlik hakkında konuşan marka, etkinlikte büyük haberlerin olmayacağını, buna rağmen güzel işler göreceğimizi söylemişti. Sony, PlayStation 5 için düzenlediği State of Play etkinliğinde, küçük ama keyifli oyunların tanıtımını yaptı.

State of Play Etkinliğinde Farklı Türlerde Eğlenceli Oyunlar Tanıtıldı!

State of Play

Dün gerçekleştirilen State of Play etkinliğinde bir çok farklı türden oyun tanıtıldı. Bu oyunlar A Moss: Book II, Arcadegeddon, Tribes of Midgard, FIST, Hunters Arena: Legends, SIFU, JETT: The Far Shore, Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- ve Lost Judgement isimli oyunlar oldu. Oyunların tanıtım videoları da oyunculara gösterildi. Bununla beraber Death Strading oyununun PlayStation 5 versiyonunun, 24 Eylül’de yayınlanacağı açıklandı. Bunun yanında, State of Play etkinliğinde Deathloop oyununun oynayış videosu da gösterildi.

AMoss: Book II

PS VR uyumlu bir şekilde geliştirilen A Moss: Book II, sevimli ve tatlı bir farenin maceralarına odaklanıyor. Macera ve VR sevenlerin hoşuna gideceğini düşündüğümüz bir yapım.

Arcadegeddon

2022 yılında piyasaya sürülecek olan Arcadegeddon, PC içinde çıkış yapacak bir yapım. Oyun, çok oyunculu bir yapıyla geliyor ve aksiyonun dibini, oyunculara tattırıyor.

Tribes of Midgard

Bir diğer oyun ise 27 Temmuz tarihinde piyasaya sürülecek olan Tribes of Midgard. Klasik bir aksiyon oyunu gibi gözüken oyun teması, görselleri ve çok oyuncu yapısıyla, oyuncuları mutlu edecek gibi gözüküyor.
FIST

Platform oyunu olarak karşımıza çıkan FIST, oyuncuların vaktini çalacağa benziyor. Oyun 7 Eylül tarihinde piyasaya sürülecek.

Hunters Arena: Legends

 

Hayatta kalma türünde, iyi grafiklere sahip olan Hunters Arena: Legends, yakın bir zamanda PlayStation platformlarına gelecek.

SIFU

Yakın dövüş mekaniklerinin bolca olduğu güzel gözüken bir dövüş oyunu. Oyun hakkında çok bilgimiz olmasa da güzel gözüktüğünü söyleyebiliriz.

JETT: The Far Shore

Uzay temasına sahip olan, bilim kurgu oyunu JETT: The Far Shore, State ofPlay etkinliğinde gösterilen bir diğer oyun.
Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba-

Anime hikayesine odaklanan PlayStation 4 ve PlayStation 5 için geliştirilen Demon Slayer 15 Ekim tarihinde oyuncular ile buluşacak bir diğer oyun.
Lost Judgement

2019 yılında piyasaya sürülen Judgment oyununun devamı niteliğinde olan Lost Judgment, suç ve gerilim türlerini beraberinde getiriyor.

Bethesda Softworks tarafından geliştirilen Deathloop, yeni oynayış videosu ile karşımızda olmayı başarıyor. Söz konusu oyunun videosuna aşağıdan bakabilirsiniz.

 

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: