Sony State of Play Etkinliğinde Yeni Oyunlar Tanıttı!

Sony’nin yeni yapılan State of Play etkinliği gerçekleştirildi. Sony’nin YouTube ve Twitch kanalları üzerinden canlı yayınlanan etkinlikte tanıtıldı.

State of Play

Oyun firmalarının uzun süre oyun ertelemesinden dolayı oyunların çıkış yapmaları dört gözle bekleniyor. Sony, 20 dakikalık etkinliğinde izleyicileri çok sevindirmese de dikkatleri çekti. Etkinlik tanıtılan oyunlara aşağıdan bakabilirsiniz.

Deathverse – Let it Die

Etkinliğin başında, çok oyunculu ve yakın dövüş odaklı bir hayatta kalma oyunu olan Deathverse – Let it Die sunuldu. Oyun 2022 yılında PlayStation 4 ve PlayStation 5 kullanıcılarıyla buluşacak.

We Are OFK

PlayStation 4 ve PlayStation 5 kullanıcıları için gelecek bir diğer oyun ise We Are OFK. OFK isimli bir müzik grubunun ve grubu oluşturan 4 arkadaşın Los Angeles’daki yolculuğunu konu alıyor ve oyun 2022’de gelecek.

Bugsnax: The Isle of BIGsnax

Listemizde sırada Bugsnax: The Isle of BIGsnax var. Geçtiğimiz sene Kasım ayında çıkan Bugsnax için 2022’de ücretsiz ve büyük bir güncelleme gelecek. PlayStation 4 ve PlayStation 5 kullanıcıları için gelecek olan güncellemede haritaya eklenen yeni bölgeler, yeni aksesuarlar ve eşyalar bulunuyor.

Five Nights at Freddy’s: Security Breach

Five Nights at Freddy’s oyunun devamı olan bu yeni oyunda, oyuncular zamana karşı yarışacak ve Freddy ve arkadaşlarına yakalanmadan hayatta kalmaya çalışacak. Oyun, 16 Aralık 2021’de hem PlayStation 4 hem de PlayStation 5 konsollarına gelecek.

Death’s Door

Aksiyon & macera oyunlarından biri olan ve karga olarak oynadığınız ‘ruhları biriktirdiğiniz’ Death’s Door, 23 Kasım’da oyuncularla buluşacak olan yapım hem PlayStation 4 hem de PlayStation 5 konsollarına gelecek.

KartRider: Drift

State of Play etkinliğinde tanıtılan bir diğer oyun ise çok oyunculu ve eğlenceli bir oyun arayanlar için listede KartRider: Dirft var. Kapalı betasına kayıt olabileceğiniz KartRider: Drift, yalnızca PlayStation 4 için gelecek bir yarış oyunu.

State of Play Nostarjisi: The King of Fighters XV

Serinin en yeni oyunu olarak karşımıza çıkan The King of Fighters XV, 2022’de gelecek. 8 farklı karakterle çevrimiçi maçlardan training dövüşlerine kadar pek çok seçenekle tadını çıkarabileceğiniz oyun hem PlayStation 4 hem de PlayStation 5 için geliyor.

First Class Trouble

PS4 ve PS5 için gelecek bir diğer oyun First Class Trouble oldu. Oyun 2 Kasım’da PlayStation 4 ve PlayStation 5 konsollarında oyuncularla buluşacak bir hayatta kalma oyunu. Oyunda 6 kişi, birbirlerine yardım ederek bir yapay zekaya karşı mücadele edecek. Oyuncuların aynı zamanda aralarında bulunan ve kimliğini gizleyen iki kişiden de kendilerini korumaları gerekecek.

Star Ocean: The Divine Force

2022’de geleceği duyurulan bir diğer oyun ise Star Ocean: The Divine Force oldu. Star Ocean serisinin son oyunu olarak karşımıza çıkacak olan The Divine Force, PlayStation 4 ve PlayStation 5 için gelecek.

Little Devil Inside

Little Devil Inside, aslında geçtiğimiz sene Haziran ayında PlayStation 5 için tanıtılan oyun, etkinlikte gelen videoyla oyuna detaylı bir bakış imkanı sunuyor. Oyun 2022’de oyun severlerle buluşacak.

1 yorum
  1. […] Sony State of Play Etkinliğinde Yeni Oyunlar Tanıttı! […]

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: