Spider-Man 4 Oyununun Videosu Ortaya Çıktı!

Spider-Man 4 oyununun videosu paylaşıldı. Filmi gibi çıkış yapmadan iptal edilen oyun, yıllar sonra karşımıza video şeklinde çıktı. O yıllarda neleri kaçırdığımızı gösteren videonun yarım bir oyuna ait olduğunu hatırlatalım.

Spider-Man Spider-Man denildiğinde eski neslin aklıma Tobey Maguire gelir. 2002 yılında yapılan Örümcek Adam film serisi ile akıllara kazınan oyuncu, bir çok kişi için hala en iyi Örümcek Adam.

Spider-Man Serisi Bir Çok Kişinin Gönlüne Taht Kurmuştu!

Spider-Man

İlk filminin 2002 yılında gösterime girdiği seri, 3 filmden oluşuyor. Sam Raimi tarafından yönetilen filmlere son nokta, 2007 yılında koyuldu. Ekibin 4. bir film üzerinde çalıştığı ama anlaşmazlık yüzünden iptal edildiği biliniyor.

2011 yılında vizyona girmesi planlanan Örümcek Adam 4, hiçbir zaman hayata geçmedi. Buna rağmen şirketin üretim öncesi bu film için bir oyun geliştiriyordu. Bu oyun ise Radical Entertainment tarafından geliştiriliyordu. Oyun ve filmin çıkışı iptal edildiğinde de, bu içeriklere merak yıllar içerisinde arttı. Oyun ile ilgili ilk görüntülerde onca yılın ardından paylaşıldı.

Obscure Gamers adındaki bir YouTube kanalı, eski ve çıkmayan oyunu için 18 dakikalık bir video hazırladı. Geliştirme aşamasının bitmediği oyunun ismi dahi belli değildir. Filmde ki gibi hiçbir zaman çıkmayan oyun PlayStation 3, Xbox 360, PC, Nintendo Wii ve Nintendo DS için çıkış yapacaktı. Oyunun çıkış tarihi de aynı filmi gibi Mayıs 2011’de gerçekleşecekti.

Spider-Man oyununun iptal edilmesinin nedeni ise Sony ve Columbia Pictures arasında gerçekleşen anlaşmazlıktı. Bu iki şirket sonrasında The Amazing SpiderMan için bir araya gelmiş olsa da bu filmlerde Tobey Maguire oynamadı. Bundan dolayı da şirketler hem filmi hem de oyunu tamamen iptal ettiler.

Bir çok kişiye göre hala en iyi Örümcek Adam Tobey Maguire. Çıktığı yıllara göre de karakterin popülerliğini arttıran bu film serisi, bir çok kişinin aklında eşsiz bir yere sahip. Bir çok oyuncunun merak ettiği yeni oyunun gün yüzüne çıkması ise merakımızı dindiriyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: