Star Wars Evreninin Beklenen Yapımları!

Disney tarafından yayınlanan takvime göre, aralık ayında yeni bir Star Wars oyunu göreceğiz. Firmanın yeni oyunu The Game Awards 2021 töreninde tanıtacağı düşünülüyor. Yeni oyunun neye benzeyeceği ise çok fazla bilinmiyor.

Star Wars Evreninin Beklenen Yapımları!

Disney ilerleyen dönemlerde çıkaracağı Star Wars temalı içerik ve ürün tanıtım kampanyasını başlattı. “Bring Home the Bounty” olarak adlandırılan bu takvimde 12 haftalık içerikler bulunuyor. Aksiyon figürü, özel kıyafetler gibi içeriklerin bulunduğu listede, her haftada bir içerik tanıtılacak. Tabloda yer alan her simgeyle ilgili bir içerik yer alıyor.

Star Wars Evreni Yeni İçeriklere Kavuşacak!

Star Wars Evreninin Beklenen Yapımları!

Burada dikkat çeken detaylardan biri ise oyun kumandası tarafından temsil edilen simge. Bu simge büyük ihtimalle bir oyun duyurusunun yapılacağını ifade ediyor. 10. haftada bulunan simgenin ne ifade ettiği tam bilinmese de oyun olduğu düşünülüyor. Bu konuda bir açıklama yapılmasa da LucasFilmGames ekibinin farklı firmalara yeni StarWars oyunları yaptırdığı biliniyor.

Ubisoft tarafının StarWars evreninde geçen açık dünya oyunu yaptığı biliniyor. Diğer taraftan David Cage tarafından yönetilen bir StarWars oyununun olduğu söylentileri bulunuyor. Bu oyunun StarWars Jedi: Fallen Order oyununun devam oyunu olduğu da iddia edilen arasında. Geçtiğimiz günlerde Disney+’da yayınlanması beklenen The Mandolarian dizisinin 3. sezonunun çekimlerinin başlandığı duyurulmuştu.

Disney+ tarafının da diziler konusunda iddialı olduğunu görülüyor. Boba Fett Kitabı dizisinin 29 Aralık tarihinde gösterime gireceği açıklanmıştı. Bunun yanında Obi Wan Kenobi dizisi üzerinde çalışıldığı da bilinenler arasında. Yani önümüzde ki zaman içinde bolca Star Wars evreninden içerikler göreceğiz.

1 yorum
  1. […] Star Wars Evreninin Beklenen Yapımları! […]

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: