Steam Next Fest Etkinliği Hakkında Bilgiler Paylaştı!

Oyun sektörünün en önemli isimlerinden biri olan Steam, yeni çıkacak oyunların deneneceği Next Fest etkinliğini duyurdu. Detayların paylaşıldığı bir duyuru sayfası yayınlayan platform, ilgi çekmeye devam ediyor.

Steam Next Fest Etkinliği Hakkında Bilgiler Paylaştı!

Oyun dünyasında çok uzun zamandır bulunan Valve, Steam ile birlikte oyuncular için bir platform oluşturmuştu. Bu platform gün geçtikçe güçlenmiş ve yıllar yıllar sona, şuan ki konumuna geldi. Diğer dönemlere göre çok daha boş geçen yılın üçüncü döneminde, Valve oyun platformu bir etkinlik açıkladı. Önümüzde ki aylarda birbiri ardına piyasaya sürülecek yeni yapımlara dair detaylar paylaşıldı.

Steam Next Fest Etkinliğine çok Önem Veriyor!

Steam Next Fest Etkinliği Hakkında Bilgiler Paylaştı!

2020 yılı içinde üç kez düzenlenen ve bu yılın Şubat, Haziran ayları arasında oyuncuların karşısına çıkan Steam Oyun Festivali, bu yıl üçüncü defa oyunların karşısına çıkacak. Steam sık sık bu tip festivaller düzenleyerek resmen oyuncu bayramı düzenliyor. Bu etkinlik geçtiğimiz aylarda isim değişikliğine gitti ve Steam Next Fest adını aldı.

Steam Next Fest çevrim içi bir etkinlik olarak karşımıza çıkıyor. 1 Ekim ile 7 Ekim tarihleri arasında düzenlenecek olan bu etkinlik boyunca, oyuncular yeni dönemde çıkacak olan yapımların gösterimlerine katılacaklar. Bununla beraber, yapımcılar tarafından gerçekleştirilen özel sunumlara da canlı yayında katılım sağlayabilecekler.

Etkinliğe dahil olan oyunların tamamı belli değil. Buna rağmen bir tanıtım videosu yayınlandı. Bu videoda No Man’s Sky yapımcısı olan Hello Games’in yeni The Last Campfire oyununu görüyoruz. Normal şartlarda 7 Ekim tarihinde piyasaya sürülecek olan oyun, festival boyunca oynanabilir durumda olacak.

Steam tarafından yayınlanan bildiriye göre, yakın zamanda yayınlanacak olan bir çok oyunun demosu, oyunculara sunulacak. 2021 yılının üçüncü etkinliği olacak Next Fest, en önemli etkinliklerden biri olmayı başarıyor. 1 Ekim saat 20.00’da başlayacak ve 7 Ekim tarihinde aynı saatte son bulacak.

Bu etkinliğin içerisinde ücretsiz oyunların da sunulması bekleniyor. Bu oyunlar arasında Starshift Troopers – Terran Command ve Life of Delta gibi birkaç önemli yapımın yer alacağını düşünüyoruz. Festival sayfasına buradan gidebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: