Steel Rats, Steam’de Ücretsiz Oldu Acele Edin!

Steam tarafından ücretsiz bir oyun, kullanıcılarına sunuldu. Steel Rats isimli 32 TL değerinde ki oyun, 4 Nisan tarihine kadar ücretsiz alınabilir durumda. 2.5D yapısına sahip olan oyun, motorlu gangster hikayesi sunuyor.

Steel Rats

Steam, Valve tarafından 2003 yılında kullanıma sunulan, çevrim içi oyun satın alma platformu. Her ne kadar bu sektörde bir çok isim yer alıyor olsa da en göze çarpan isim Steam platformu olmuştur. Bu sektörün önde gelen ikinci ismi ise Epic Games Store olarak karşımıza çıkıyor. Epic Games Store her hafta verdiği ücretsiz oyunlar ile dikkatleri üzerine çekiyor. Hatta öyle ki bir çok oyuncu, oynadıkları bir çok oyunu buradan almış durumda.

Ücretsiz oyun veren tek platform tabi ki Epic Games değil. Daha önceleri de bir çok kez ücretsiz oyun vermiş olan Steam, şimdi de bir oyunu ücretsiz olarak oyuncularına sunuyor. Steel Rats isminde ki, 2018 yılında piyasaya sürülen oyun, ücretsiz alınabilir durumda. Oyunun normal şartlarda 32 TL karşılığında satıldığını söylemek isteriz.

Motorcu Çetesi Olup Maceraya Atılmak İsteyenler Çoştu!

Steel Rats

Steel Rats, bir tür motosiklet çetesi temalı macera oyunu. Motosiklet çetesinin maceralarına odaklanan yapım. Oyun yapı olarak 2.5D yapı sunuyor ve bilim kurgu öğelerini içerisinde barındırıyor. Oyunda kullandığınız motosikleti istediğiniz gibi kişileştirebiliyorsunuz. Bu şekilde bir çok düşman ile mücadele edebiliyorsunuz ve farklı bir maceraya atlıyorsunuz. Oyunda bir çok farklı bilim kurgu ögesi yer alıyor.

Steel Rats oyunu Steam platformunda değerlendirilmiş bir oyun. Bu değerlendirmeleri ise direkt olarak oyunu oynayanlar yapıyor. Yapılan yorumlara göre, oyun kötü değil ancak zor kontrol edilen bir yapıya sahip. Genel olarak beğenilen oyun, zorlu klavye kontrollerine sahip gibi gözüküyor. Bazı oyuncular bu yüzden oyunu, klavye ile değil joystick ile oynadıklarını söylemişler. Bu şekilde düşmanlarını çok daha rahat bir şekilde alt edebilmişler.

Steel Rats, nispeten güzel grafiklere sahip bir oyun. Buna rağmen sistem gereksinimleri olarak o kadar çok donanım istemiyor. Bu özellikleri ile günümüzde oynanabilir ve zaman geçirebilmemizi sağlayacak bir oyun olacaktır.

 

1 yorum
  1. […] Steel Rats, Steam’de Ücretsiz Oldu Acele Edin! […]

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: