Superbrothers: Sword & Sworcery EP Nasıl Bir Oyun?

Superbrothers: Sword & Sworcery EP, geçtiğimiz günlerde Epic Games tarafından ücretsiz olarak oyunculara sunulan oyunlardan bir tanesi. Hatırlayacağınız üzere Epic Games, 7 Ağustos tarihine kadar 20XX, Sword & Sworcery EP ve Barony isimli üç oyunu ücretsiz yapmıştı. Bugün de Superbrothers: Sword & Sworcery EP’yi sizlere detaylı bir şekilde anlatmak istedik.

Superbrothers: Sword & Sworcery EP Nasıl Bir Oyun?

Superbrothers: Sword & Sworcery EP
Superbrothers: Sword & Sworcery EP

Steam’de 15 TL olan oyun artık Epic Games’de ücretsiz. Özgün müzikleri ile dikkatleri üzerine çeken Superbrothers: Sword & Sworcery EP, bizi Jim Guthrie tarafından bestelenen bir albümle karşılıyor. Müziklerin yanı sıra hem karakter hem de ortam tasarımı konusunda ayrıntılı bir şekilde işlenen çizimler de oyuncunun dikkatinden asla kaçmıyor. Şimdi gelin size Superbrothers: S&S EP oyunundaki önemli özelliklerden bahsedelim.

  • Tunç devrinde geçen oyunda yaban dağlarının derinliklerinde savaşçı bir keşişe rehberlik yapacağız. Karşımıza çıkan savaşları kazanarak mistik müzikal yapbozları geçeceğiz. Bu şekilde görevleri tamamlayarak ilerleyeceğiz.
  • Karakterimiz gerçek hayattaki Ay’ın evrelerinden etkilenecek. Oyunda bol renki Mitopoetik hikaye dünyasını ayrıntılı bir şekilde keşfedeceğiz.
  • Efsanevi besteci Jim Guthrie tarafından yaratılan bir albüm niteliğindeki özgün müziklerle harika bir oyun deneyimi yaşayacağız.
  • S:S&S EP’nin bu bilgisayar sürümü, video oyun sihirbazı CAPY tarafından, iki butonlu fare giriş desteği sağlayacak şekilde ve gerçeğine sadık kalarak yeniden tasarlandı. Biz de bu yeni tasarıyı oynayarak oyun dünyasının en özgün deneyimlerinden bir tanesini yaşayacağız.

Ödüllü Oyun Müzikleri

Yukarıda da söylediğimiz gibi oyun için harika müzikler yapan Jim Guthrie, Superbrothers: Sword & Sworcery EP için hayatının en önemli progresif rock konseptli albümünü yapmıştır. Jim’in besteleri, Kotaku tarafından “2011’in En İyi Video Oyunu Müziği” ödülüne layık görüldü ve Double Fine’dan Tim Schafer tarafından “Müzikler gerçekten harika. Jim Guthrie’nin hayatımı bestelemesini istiyorum.” yorumunu aldı. Şimdi gelelim bu meşhur oyunun sistem gereksinimlerine.

Minimum
Önerilen
İşletim Sistemi

Microsoft® Windows® XP / Vista / 7

İşletim Sistemi

Microsoft® Windows® 10

İşlemci

AMD Athlon 64 2800+ @ 1.8 Ghz ve Intel Pentium IV @ 2.8 Ghz

İşlemci

AMD Athlon 64 2800+ @ 1.8 Ghz ve Intel Pentium IV @ 2.8 Ghz

Bellek

1 GB RAM

Bellek

2 GB RAM

Depolama

500 MB HD alanı

Depolama

1 GB HD alanı

DirectX

9.0

DirectX

9.0

Ekran Kartı

128 MB RAM’li Ekran Kartı

Ekran Kartı

256 MB RAM’li Ekran Kartı

Desteklenen Diller:
  • Seslendirme: İngilizce. Metin: İngilizce, Japonca.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: