Tekken 7 DLC Paketleri İle Genişlemeye Devam Ediyor!

Bandai Namco tarafından geliştirilen Tekken 7 için yeni bir DLC karakter duyuruldu. Bu karakterin Polonya’lı olduğu da ortaya çıktı. Yakında gelecek olan DLC oyuncuları sevindirecek gibi.

Tekken 7

Popüler dövüş oyunu denildiğinde akla 3-4 isim geliyor. Bunlardan bir tanesi olan Tekken 7, yeni DLC paketleri ile gelişmeye devam ediyor. Yeni gelecek olan DLC 18 hakkında duyuru yapılmıştı fakat eklenecek olan karakterin yüzü, özellikleri ve nereden geldiği gibi detaylarda eksiklikler vardı.

Bandai Namco resmi Youtube kanalı, bugün yayınladığı 35 saniyelik bir video ile Tekken 7karakter hakkında ki bazı bilgileri paylaştı. Polonya’dan manzaralar içeren bu video, bizlere karakterin nereden geldiğini açıklar nitelikte. 2021 yılının İlk Bahar başlarında çıkmasını beklediğimiz DLC hakkında, elimizde henüz çok az bilgi bulunuyor. Özellikle İlk Bahar aylarının başlarının gelmesine çok az kalmışken hala DLC paketi hakkında az bir bilgiye sahibiz.

Bandai Namco Polonyalı Dövüşçüyü Getiriyor!

Bandai Namco Tekken 7 hakkında geliştirmeler yapmaya devam ediyor. Bunu oyuna getirdiği DLC paketler ile yapan firma, rakip oyunlara karşı üstünlük getirmeye çalışıyor. DLC paketi PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series X, Series S ve PC için Steam platformunda çıkış yapacak. Tekken seven oyuncuların beklediği The King of Iron Fist turnuvası, DLC paketinde Polonya’da geçecek.

Bir zamanlar Eddy Gordo isimli karakterini seçmek yasaktı. Capoeira dövüş stilini resmen Tekken dünyaya tanıtmıştı. Bir çok oyuncu dövüş denildiğinde aklına Tekken serisinin de olduğu bir liste sayıyor. Bu listenin devamında ise Mortal Kombat, Street Fighter gibi oyunlar yer alıyor. Mortal Kombat şu an batı kısmında çok daha ünlü bir oyun olarak konumlanıyor. Bunun yanında mekaniklerinin çok daha farklı olması ve karakterlerin farklı bitiriş animasyonlarının bulunması çok daha çekici kılabiliyor.

Tekken 7 şu an da PlayStation Store platformunda 42.90 TL fiyat etiketi ile satın alınabiliyor. Oyun sayfasında yer alan açıklamada ise, Mishima klanının son yolculuğuna katılacağımız ve bilinmeyen sırları öğreneceğimiz yazıyor. Unreal Engine 4 ile geliştirilen oyun, sinematik savaşlar ve farklı rakiplerle oynanma imkanı sunuyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: