The Battle for Middle Earth Reforged Geliştirilmeye Devam Ediliyor!

The Battle for Middle Earth Reforged (BFME Reforged) projesinden yeni haberler geldi. En son haber üzerinden 3 ay geçmişti ve şimdi Elflerin yeni binaları paylaşıldı.

The Battle for Middle Earth Reforged Geliştirilmeye Devam Ediliyor!

Yüzükler efendisi oyunlarının strateji türünde ki başyapıtlarından olan The Lord of the Rings: The Battle for Middle-earth oyunudur. Oyun, orijinal geliştiricisi tarafından yenilenmese de, hayranlar resmen oyunu yeniden yapıyorlar. Hayran geliştiriciler ilk Isengard fraksiyonunu tamamladılar. Sonrasında ise Goblinler üzerinde çalışan 30 kişilik ekip, Elfler üzerinde çalışıyor. Tamamen hayranlardan oluşan ekipte, Elf fraksiyonundan yeni görseller paylaşıldı.

The Battle for Middle Earth Reforged, 3 Senedir Geliştiriliyor!

The Battle for Middle Earth Reforged Geliştirilmeye Devam Ediliyor!

BFME Reforged projesi, üç senedir devam eden bir proje. Oyunun çıkış tarihine dair resmi bir açıklama olmasa da, tamamen ücretsiz bir şekilde piyasaya sürüleceği ve kar amacı gütmediği biliniyor. Tamamen hayranlardan oluşan ekip, herhangi bir şekilde gelir elde etmeden çalışıyorlar. Yaklaşık birkaç aydır sessizliğini koruyan BFME Reforged görselleriyle tekrar heyecanlandırdı.

Elfler fraksiyonundan yayımlanmış olan görseller, The Lord of the Rings: The Battle for Middle-earth oyununda yer alan Mallorn Tree’yi yeniliyor. Her fraksiyonunun en önemli yapılarından biri olan Mallorn Tree, para ve nüfus yönetimini sağlıyor. Bununla birlikte Archer Quarters adındaki yeni bir Elf binasının da görselleri paylaşıldı. Oyuna eklenecek olan bu bina, Elflerin yeni okçu binası görevini üstlenecek.

The Battle for Middle Earth Reforged Geliştirilmeye Devam Ediliyor!Hayranlar tarafından oluşturulan bu ekip, başarılı işlere imza atıyor. Ekibin yaptığı mod oldukça güzel gözüküyor. Askeri birimler, binalar, efektler ve diğer birçok şeyin yeniden yapıldığı oyunun çıkışını bir çok kişi bekliyor. Oyunun son halinin ne zaman çıkacağı bilinmiyor olsa da, geliştirilmeye devam ediliyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: