The Division Heartland 20 Dakikalık oynayış Videosu Sızdı!

Ubisoft ücretsiz olacak olan Tom Clancy’s The Division Heartland oyununu duyurmuştu. 2021 ya da 2022 yılları arasında piyasaya sürülmesi beklenen oyun, ücretsiz yapısı ve The Division evreninde geçmesi ile meraklandırmıştı. Şimdi oyun hakkında yeni bilgiler gün yüzüne çıktı. Şirketin yeni geliştirdiği oyunun test görüntüleri sızdırıldı.

The Division Heartland

The Division Heartland ücretsiz olarak sunulacak olan bir Division oyunu. Seri ile aynı evrende geçecek olan oyun hakkında oldukça az bilgi verilmiş ve oyuncular merak etmeye başlamışlardı. Oyunu tanıdığımı bir stüdyo olan ve ilk oyunun geliştirici kadrosunda da yer alan Red Storm Entertainment üstleniyor. Açıklamada oyunun çıkış tarihine dair bir açıklama yapılmadı. Buna rağmen 2021 ya da 2022 yılı içerisinde yapılması bekleniyor.

The Division Heartland Videosunu Yaymak Tamamen Yasak!

The Division Heartland

Bu bilgisizliğe rağmen oyun hakkında bilgilerimizi arttıracak bir sızıntı ortaya çıktı. Oyunun test aşamasında olduğu tahmin ediliyordu ve bu tahminler tamamen doğru çıktı. Oyunun test aşamasında ki görüntüleri sızdı. Söz konusu görüntülerinin uzunluğunun 20 dakika olduğunu söylemek isteriz. Kapalı beta oyuncularından birisi, Ubisoft tarafının uyarılarına rağmen oyunun videosunu kayıt etmiş. Yaklaşık olarak 20 dakikalık oynayış görüntüsü bu sayede sızdırıldı.

Oyunun test aşamasında olduğu için bir çok farklı hata fark edilebilir durumda. Test eden oyuncunun internet bağlantı problemi olduğu da açıkça belli oluyor. Oyuncunun yapmak istediği bazı etkileşimlere, oyunun çok geç tepki verdiği görülüyor. The Division Heartland, Silver Creek adında ki küçük bir Amerikan kasabasında geçiyor.

Oyun içerisinde Expedition adında bir Co-Op PvE modu ve Storm adında 45 oyunculu bir PvEvP modu yer alıyor. Baş oyun tasarımcısı olan Taylor Epperly, kapalı beta katılımcılarının NDA kapsamında olduklarını hatırlatıyor. Taylor Epperly “Bu teknoloji testinde gördükleriniz dahil olmak üzere herhangi bir bilgiyi paylaşmaktan kaçının. Ekibimiz test boyunca internette ki sızıntıları izleyecek. Lütfen The Division topluluğu için sürprizi mahveden kişi olmayın” uyarılarında bulundu. Ubisoft, yaşanan ve ortaya çıkan sızıntının kontrol altına alınması için çabalamaya devam ediyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: