The Invincible Tanıtım Videosu Yayınlandı!

CD Projekt Red firması altında Witcher 3 ve Cyberpunk 2077 projelerinde çalışan ekibin de yer aldığı The Invincible oyunundan ilk video geldi. Söz konusu fragmanda geçtiğimiz ay duyurulan oyun hakkında bazı bilgiler yer alıyor.

The Invincible Tanıtım Videosu Yayınlandı!

Starward Industries isimli yeni oyun stüdyosunun yapımı olan oyun geçen ay duyurulmuştu. Oyun hakkında hiçbir bilgi verilmemişti. Söz konusu oyun stüdyosu içerisinde The Witcher 3 ve Cyberpunk 2077 projelerinde çalışan fakat CD Projekt Red ekibinden ayrılan isimleri bünyesinde barındırıyor.

The Invincible, Türkçe Dil Desteğiyle Geliyor!

The Invincible Tanıtım Videosu Yayınlandı!

Oyunun videosunda dikkatimizi çeken en önemli şeylerden biri Türkçe alt yazı desteği ile geliyor olması. Video için hazırlanan dil destekleri arasında 13 adet dil bulunuyor. Bunların biri de Türkçe olarak seçilmiş. Oyunun Steam sayfasında Türkçe dil desteğinin olduğunu da görebiliyoruz. Videoda görsel sunumun ve atmosferin oldukça başarılı olduğu görülüyor. Oyunun bir tür uyarlama olduğunu hatırlatmak isteriz. Oyunla aynı isimdeki romandan uyarlanan yapım, hikayesiyle dikkatleri üzerine çekeceğe benziyor.

The Invincible, Polonyalı felsefi bilim kurgu yazarı Stanislaw Lem’in aynı isimli kitabından uyarlanan bir oyun. Kitap, içerisinde evrim, soğuk savaş dönemi gibi alt metinleri barındırıyor. Kitabın ve oyunun içeriği ise şu şekilde anlatılıyor:

İkinci sınıf bir uzak kruvazörü, bilgi alınamayan kardeş gemisi Condor’un peşinden Regis III gezegenine gider. Ekip gemiyi bulur, fakat gezegende neler olduğunu ve Condor’dakilerin başına ne geldiğini açıklayamazlar.

Ekip daha sonra gezegende kendini kopyalayan, evrimleşmiş makine bir yaşam formu keşfeder. Bu form ufak robot-böceklerdir. Önceleri farklı türlerde robotların yaşadığı gezegende robot savaşı çıkmış, ve bu savaştan bu ufak makineler sağ çıkabilmiştir. Tek başlarına zararsız ve az işleve sahip bu makineler tehdit edildiklerinde organize olurlar

Unreal Engine grafik motoru ile geliştirilen oyun PC ve konsollar için 2022 yılında çıkış yapacak fakat net bir tarih verilmedi.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: