The Last of Us II Multiplayer Modu Nasıl Olacak?

The Last of Us Part II çıktığında yanında sadece senaryo modu bulunduruyordu. Oldukça fazla hayranı bulunan oyun serisinin beklenen modu hakkında açıklama var. Yapılan açıklama geçtiğimiz günlerde yapılan etkinlikte bahsedilmese de Twitter üzerinden yapıldı. Nauhty Dog başkan yardımcısı oyunun çok oyunculu modunun geleceğine ve beklediğinize değeceğini söyledi.

The Last of Us II Multiplayer Modu Geliyor

The Last of Us Part ll, bu sene oldukça görkemli bir çıkış yaptı ve hayranları tarafından oldukça sevildi. Hayran kitlesini genişleten oyunun ilk oyunda multiplayer oyun modu bulunurken ikinci oyunda olmaması şaşırtmıştı. Şimdi ise The Last of Us Part ll geliştirici koltuğunda oturan Naughty Dog’tan haber var.

Oyunun çıkışından 3 ay gibi bir süre geçti. Hikayesiyle eleştirilen oyun hayran grubunu ikiye bölmüştü. Çıkış tarihinden zaman geçmesinden zaman geçmesine rağmen oyuncular hâlâ oyunun çok oyunculu modunu bekliyor. Naughty Dog’un başkan yardımcısının söylediklerine göre beklediğimize değecek olan çok oyunculu modu beklentilerimi arttırdı.

Geçtiğimiz günlerde bit etkinlikte yapımcıların konuşmasında beklenen duyuru ise gelmedi ve yapımcılar daha çok oyun hakkında ki diğer soruları cevapladı. Naughty Dog başkan yardımcısı ise bahsedilen açıklamayı kendi Twitter hesabından yaptı ve şu sözleri söyledi: “Bu inanılmaz #TheLastofUsDay için tüm hayranlara çok teşekkürler. Pozitifliğiniz ve sevginiz ilham verici. Ha…bir de şu diğer konu…sabırlı olun. Beklediğinize değecek” .

Peki Oyuncular Ne Düşünüyor?

The Last of Us II
The Last of Us II

Oyuncular boş durmadı tabii ki ver birçok teori ortaya atıldı. Çok oyunculu modun nasıl olacağı hakkında taraflara bölünen oyuncular birçok teori attı. Oyuncuların bu teorileri arasında, halihazırda sahip olan oyuncuların genişletme paketini ücretsiz olarak ekleyebileceği, indirilebilen ayrı bir mod olacağı ya da PlayStation 5 için çıkacak The Last of Us Part ll Remaster gibi bir sürümün parçası olabileceği gibi birçok söylenti var.

Aslına bakılırsa firma tarafından yapılan açıklama dışında herhangi bir açıklama yapılmadı. Firmanın yaptığı açıklama ise sabredin beklediğinize değecek yönündeydi. Çoklu oyuncu modunu beklemekten başka çaremiz kalmadı maalesef.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: