The Last of Us Yeniden Yapılıyor Olabilir!

Bloomberg tarafından ortaya atılan iddiaya göre PlayStation tarafı The Last of Us oyununun yeniden yapımı üzerinde çalışıyor. 2013 yılında yayınlanan oyunun yeniden yapımı bir çok oyuncuyu coşturacak cinsten.

The Last of UsThe Last of Us oyununun yeniden yapımının yapıldığını Bloomberg tarafından söylendi. Bir çok ödül alan yapımın yeniden geliştiriliyor oluşu bir çok oyuncuyu heyecanlandıran cinsten. Yakın zamanda ikinci oyunu çıkan serinin, ilk oyunu, PlayStation 5 için yeniden yapılacak gibi. Bu bilgileri veren ve PlayStation tarafının iç işleyişini anlatan Jason Schreier, The Last ofUs, PlayStation 5 için tekrar yapılıyor.

The Last of Us PlayStation 3’ten Kalan En İyi Oyunlardan!

The Last of Us

Oyun serisinin geliştiricisi olan Naughty Dog, The Last ofUs oyunun yeniden yapımı için yeni bir geliştirici ekip kuruldu. Naughty Dog tarafının tek ilgilendiği proje bu değil. Bunun dışında The Last of UsII oyununun çok oyunculu modu olan “Factions” modu geliştiriliyor. Bu çok oyunculu modun onaylanmış olması ise oyunun yeniden yapımının ne zaman olacağını belirsiz bir duruma sokuyor. Bu yüzden geliştirici ekibin tam olarak ne üzerinde çalıştığı bilinmiyor.

The Last of Us oyununun uzun zaman önce çıkmış olmasına rağmen, grafik anlamında oldukça güzel görseller veriyordu. Günümüzde bile çok sırıtmayan grafikleri olsa da PlayStation 5 konsolunun gücü biliniyor. Konsolun bu gücünü yenilenen oyun çok daha iyi kullanma imkanı sunduğundan dolayı, oyun yeniden geliştiriliyor. The Last ofUs oyunu PlayStation 3 konsolu ile oynanabilen ve günümüzde bile kötü gözükmüyor.

PlayStation 3 konsolu için oynanabilir olan bir oyunun PlayStation 5 için yeniden uyarlanması oldukça az gözüken bir durum. Şimdi ye kadar yalnızca iki oyun bu ayrıcalığa sahip. Bunlardan ilki Demon’s Souls oyunu oldu ve tam bir yeniden yapıma alındı. Bu oyunlardan bir diğeri ise NieR: Relicant oyunu olmuştu. Bu listeyi şimdi bir 3. ekleniyor ve The Last ofUs oyunu yeniden yapıma alınıyor.

Bir çok ödül alan The Last ofUs serisi, güncel oyuncular için harika bir değişime uğruyor. Bu sayede oyuncular bu harika yapımı birinci elden oynayabilme imkanına erişecek. Bakalım yenilenmiş versiyon ne zaman gelecek.

 

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: