The Lord of the Rings: Gollum Bir Kez Daha Ertelendi!

The Lord of the Rings: Gollum için kötü bir haber yayınlandı. Oyunun bir kez daha ertelendiği açıklandı. Şirket tarafından yapılan açıklamaya göre söz konusu yapım, planlanandan birkaç ay sonra piyasaya sürülecek. Oyunun fiyat ve sistem gereksinimleri ile ilgili bilgiler ise hala bilinmezliğini koruyor.

The Lord of the Rings: Gollum Bir Kez Daha Ertelendi!

The Lord of the Rings hayranlarının beklediği ve Gollum karakterini oynayacağımız The Lordof the Rings: Gollum için kötü bir haber verildi. Uzun zamandır beklenen ve Daedalic Entertainment tarafından geliştirilen oyun, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X, Series S, Xbox One, PC ve Nintendo Switch konsollarına çıkış yapacak. Oyunun ilk çıkış tarihi ise 2021 yılı içerisindeydi. Buna rağmen çeşitli nedenlerden dolayı ertelenmeler oldu.

The Lord of the Rings: Gollum Ertelenmesi Hakkında Açıklama Yapıldı!

The Lord of the Rings: Gollum Bir Kez Daha Ertelendi!

İlk ertelenmeden sonra oyunun 2022 yılı içerisinde çıkış yapacağı belirtilmişti. Hatta yapılan açıklamalarda Amazon Prime Video tarafından yayınlanacak The Lord of the Rings: The Rings of Power (Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri) ile aynı zamanda yayınlanacağı belirtilmişti. Şimdi ise bu tarihle ilgili bir gelişme yaşandı ve oyunun maalesef tekrar ertelendiği duyuruldu.

Daedalic Entertainment tarafından yapılan açıklamaya göre ise söz konusu oyun, planlanandan birkaç ay sonra piyasaya sürülecek. Bu noktada açıklan birkaç ay ne kadar süreceği belli değil. Şirket, önümüzdeki günlerde yeni açıklamalar yapılarak çıkış tarihinin resmi bir şekilde duyurulacağı söylendi.

Oyunu geliştiren ekip olan Daedalic Entertainment stüdyosunun, AAA oyunlarda çok fazla tecrübesi maalesef bulunmuyor. Daha önce Deponia ve Edna & Harvey gibi bazı popülerliğe ulaşmış oyunları geliştirmiş olsalar dahi, AAA oyunlar çok daha farklı yapıdalar. Bu nedenle stüdyo tarafından ortaya çıkartılacak olan işin ne derece kaliteli olacağı bilinmeyenler arasında. Umarız ki bu ertelemeler sonrasında oyun çok güzel bir şekilde yapılır ve bizde orta dünyanın atmosferini sonuna kadar yaşayacağımız bir yapıma kavuşuruz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: