Tom Clancy’s XDefiant Çıkıyor Hem de Ücretsiz Bir Şekilde!

Ubisoft, San Francisco stüdyosu tarafından geliştirilen, Tom Clancy’s XDefiant isimli oyun ücretsiz olacak yayınlandığı video duyuruldu. FPS türünde olacak olan oyunda farklı sınıflar ve farklı karakterler olacak.

Tom Clancy’s XDefiant

Geçtiğimiz haftalarda Ubisoft hakkında ortaya atılan bir iddia var. Bu iddiaya göre, Fransız geliştiricisi Tom Clancy’s serisini birleştirdiği bir oyun yapıyor. Bu oyun içerisinde The Division, Ghost Recon, Splinter Cell gibi oyunlarda ki karakterler bulunuyor. Oyunda birbirinden farklı 4 grubun olduğu ve bunların The Echelon, The Wolves, The Cleaners ve The Outcasts olacağı paylaşılmıştı.

Tom Clancy’s XDefiant Ücretsiz Bir Şekilde Geliyor!

Tom Clancy’s XDefiant

Bugün ise Ubisoft harika bir hamle yaptı. Yaptığı bu hamle ile bahsettiği birleşim oyununu tanıttı. Rainbow Six: Extraction oyununun 2022 tarihine erteleyen Ubisoft, Tom Clancy’s Xdefiant oyunuyla oyuncuların sevgisini tekrar kazandı. Oyunda her iki takımda 6’şar oyuncu bulunacak. Oyunda hangi oyun modunun bulunacağı açıklanmamış olsa da, Ubisoft tarafının oyun için yapacağı modlar tahmin ediliyor.

Tahmin edilen en gözde mod ise Yok Etme ve Koruma oyun modu. Oyun, yüksek temponda savaşla aksiyonu bol tutacağı kesin gözüyle bakılıyor. Oyunda taktik elbette bulunacak fakat burada ki taktiğin Tom Clancy’s Rainbow Six Siege kadar yüksek olmayacağı düşünülüyor. Oyun daha çok vur geç tarzında ve hızlı tepkilerin olduğu bir savaş alanı olacak.

Oyunda Tom Clancy’s Splinter Cell oyunundan hatırladığımız Echelon, Tom Clancy’s Ghost Recon’dan tanıdığımız Wolves, Tom Clancy’s The Division’dan tanıdığımız Cleaners ve Outcasts sınıflarına sahip olacak. Fakat yapılan bir açıklamaya göre, bu sınıfların sayısı ilerleyen zamanlarda farklı oyunların dünyaları ile karakterlerle genişletilecek.

Tom Clancy’s XDefiant en büyük özelliklerinden bir tanesi oyunun ücretsiz yapısı. Bununla beraber oyunun FPS türünde olması da, günümüz oyuncularını çekebilecek türden. Oyun Xbox One, PlayStation 4, PlayStation 5, PC, Xbox Series X ve Series S konsollarının yanında bulut sistemler için de çıkış yapacak. Oyunun 5 Ağustos tarihinde ABD ve Kanada’lı oyuncular tarafından test edilecek ve erken erişime açılacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: