War Thunder Forum Sayfalarında Gizli Belgeler Yayınlanıyor!

War Thunder, dünya çapında birçok oyuncuya sahip. Oyunun forum sayfasında gizli belgeler paylaşıldı. Forumda şimdiki paylaşımla birlikte iki gizli belge sızdırılmış oldu.

War Thunder Forum Sayfalarında Gizli Belgeler Yayınlanıyor!

Oyuna yeni başlayan ya da bilgi edinmek isteyen kullanıcıların bol bol ziyaret ettiği forum sayfasında gizli belgeler paylaşıldı. Daha önce yine aynı forumda İngiltere Challenger 2 tankının belgeleri yayınlanmıştı. Belgeleri yayınlayan kişi ise Birleşik Krallık Kraliyet Tank Alayı komutanlarından biriydi. Bu sefer Fransız tankları için gizli bilgiler paylaşıldı. Bu bilgiler War Thunder forum sayfasında sızdırıldı. Olaya moderatörlerden biri el attı.

War Thunder Oyuncuları Tankların Daha Güçlü Olduğunu Savunuyor!

War Thunder Forum Sayfalarında Gizli Belgeler Yayınlanıyor!

Challenger 2’yi yayınlayan kişi, geliştiricilerin tankın hangi kısımlarında hata yaptıklarını vurgulamaya çalışıyordu. Fakat farkında olmadan gizli belgeleri yayınlayan komutan, bu olaydan sonra İngiltere Savunma Bakanlığı olaya el atmıştı. Aynı şekilde şimdi de bir oyuncu, Fransa’nın Ana Muharebe Tankı Leclerc’in gizli belgelerini forumda paylaştı.

Leclerc, 1983-1989 yılları arasında geliştirildi. 1993 yılında Fransız ordusunda hizmetine girdi. 120 mm top, 56 ton boş, 78 ton dolu ağırlığa ve 1500 beygir V8 motora sahip. Bu tankın gizli belgeleri oyunun forum sayfasında sızdırıldı. Sızıntıyı yapan kişi ise tankın şu anki mürettebatlarından biri olduğu düşünülüyor.

War Thunder Forum Sayfalarında Gizli Belgeler Yayınlanıyor!

Bu belgeleri sızdıran kişi de İngiliz komutanla aynı amaca sahip. İki kişi de oyundaki tankla gerçekteki tankın aynı olmadığını, oyunda ki tankın daha zayıf olduğunu iddia ediyordu. Bu olaydan sonra JagdEnte adında ki moderatör müdahale etti ve durumu düzeltti.

JagdEnte, “Beyler, her gün araçlarla çalışan birçok kişinin hayatını tehlikeye attığınız modern ekipmanın gizli belgelerini sızdırmak eğlenceli değil! Bu belgelerin yaptırımlarla birlikte derhal silineceğini unutmayın. Okuduğunuz için teşekkürler!” açıklamasını yaptı.

War Thunder forumunda kaç kişinin askeri personel olduğu bilinmiyor fakat içlerinden birinin bu tarz belgeleri sızdırması hepsinin başını belaya sokabilir. İlk sızıntıdan beri moderatörler çok daha dikkatli davranıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: