Watch Dogs Mixed Mods İncelemesi

GTA benzeri bir açık dünya oyunu olan Watch Dogs adına yapılmış bir moddan bahsedeceğim sizlere; Watch Dogs Mixed Mods! Bu tarzda yapılan açık dünya oyunları oyuncular tarafından çok beğenilmekle beraber bence oyun modlarının en çok yakıştığı oyunlar arasında yer alıyor. Eklentiler ile birlikte değiştirilen oyun dinamikleri veya yeni araç gereçler oyuna farklı bir hava katıyor ve oyundan alınan keyfi birkaç kat arttırıyor.

Ayrı ayrı hazırlanmış modları da bulunan birkaç farklı yeni özelliğin birleştirilmesiyle oluşturulan Watch Dogs Mixed Mods modu benim aradığım özellikleri tek başına barındıran bir dosya oldu. Macera dolu bu dünyada hayal gücünüzü kullanarak yapabileceklerinizin sınırı yok. Sizlerde bu modları deneyerek biraz daha farklı deneyimler yaşayabilirsiniz. Gelin şimdi birlikte Watch Dogs Mixed Mods hakkında merak edilen sorulara cevap bulalım.

Mixed Mods modu özellikleri ve oyuna kattıkları

En başta belirttiğim gibi bu modun içeriğini ayrı ayrı hazırlanan özellikler oluşturuyor. Ben bu özellikleri 3 farklı kategoriye ayırarak gözlemleme şansı yakaladım. İlk kategori oyundaki karakterimiz Aiden için geliyor. Bunun kullanarak karakterin sesini değiştirmeden ona yeni kıyafetler giydirebilirsiniz veya sıkıldığınız kıyafetlerinizi değiştirebilirsiniz. Eğer isterseni yeni arabalar ekleyebilir ve karakterinizle oyun içerisinde bu arabaları kullanma şansı yakalayabilirsiniz. Oyun içi kişiselleştirme özelliklerini her zaman sevmişimdir. Karakterin gerçekten size ait olduğunu ve kontrolün sizde olduğunu gösteren bu özelliklere bu mod ile ulaşabilirsiniz.

İkinci kategori görsel mod. Görsel efektleri iyileştirmek için kullanabileceğiniz bu özelliği başarılı bulduğumu söyleyemem. Fakat alan derinliği, sis ve duman gibi animasyonları güzel hale getiriyor. Üçüncü kategorimiz ise oyun girişi kısaltması. Oyunun başlangıcında yer alan introyu atlamanızı sağlayan ve heyecanlı maceraya direk olarak başlamanızı sağlayan özellik basit ama çok beğendiğim bir özellik oldu. Bütün bu özelliklerin tek bir pakette toplanması fikri oyuncular için oldukça büyük bir kolaylık sağlıyor. Eğer sizlerde yeni modları denemeyi seviyor ve kullanışlı buluyorsanız Watch Dogs Mixed Mods modunu denemenizi öneririm.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: