Xbox Live Gold Eylül 2020 Oyunları Açıklandı!

Xbox 360 ve Xbox One kullanıcıları için Xbox Live Gold abonelerine özel Xbox Live Gold Eylül 2020 oyunları açıklandı. Eylül 2020’de verilecek ücretsiz oyunları haberimizde görebilirsiniz.

Xbox Live Gold Eylül 2020 Oyunları Neler Olacak?

Xbox Live GoId üyeleri bu ay, geçmiş aylara göre daha iyi ve daha gelişmiş oyunlara sahip olacaklar. Yayınlanan oyunların ikisi Xbox 360 için indirmeye sunulurken diğer iki tanesi de Xbox One konsolu için indirmeye sunuluyor. Aslına bakarsak geriye uyumluluk yazılımı ile Xbox 360 oyunlarını, Xbox One ile de oynayabiliyorsunuz. Anlaşılacağı üzere aslında Xbox One için 4 oyun indirmeye sunuluyor.

Xbox 360 sahipleri için Xbox Live Gold aboneleri, Eylül ayında ücretsiz olarak, platform ve macera oyunu olan Blop 2 indirmeye sunuluyor. Diğer oyunu ise üçüncü şahıs aksiyon ve macera oyunu Armed and Dangerous yer alıyor.

Tom Clancy’s The Division Gündemde

"<yoastmark

Xbox One için Ubisoft çevrimiçi açık dünya oyunu Tom Clancy’s The Division ilk olarak indirmeye sunuluyor. The Division eksikleri olan ama oynamaktan zevk alınabilecek bir oyun olarak zihnimizde yer etti. Yapısal olarak farklı bir yol izleyen Ubisoft, The Division’la güzel deneyimler yaşattı. Diğer oyunumuz ise The Book Of Unwritten Tales 2. Macera ve bulmaca odaklı bu oyunda pek sevmediğimiz “point&click” sistemi yer alıyor. Bir çoğumuzun ön yargıyla yaklaşacağı bu oyun aslında oldukça güzel dizayn edilmiş ve merak duygumuzu körüklüyen bir yaklaşıma sahip. Ezbere oynayamayacağınız ve kendinizi vermenizi isteyen bu oyuna bir şans verirseniz sizi içine çekme ihtimali var.

4 oyunun isimlerine, ne zaman çıkacağına ve hangi cihaza çıkacağı aşağıdan görebilirsiniz.

Xbox Live Gold Eylül 2020 Oyunları

  • Xbox One
  • Tom Clancy’s The Division (1 – 30 Eylül)
  • The Book of Unwritten Tales 2 (16 Eylül – 15 Ekim)
  • Xbox 360 (Geriye uyumluluk ile Xbox One’da da oynanabilir)
  • Blob 2 (1 – 15 Eylül)
  • Armed and Dangerous (16 – 30 Eylül)

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: