Xbox Live Gold Sahipleri 4 Oyuna Ücretsiz Sahip Oluyor!

Xbox Live Gold sistemi gün geçtikçe gelişiyor. Her ay yeni oyunlar ekleyen bu sistem gün geçtikçe çok daha alınası bir hal alıyor. Abonelik sistemine Ağustos ayında eklenecek oyunlar belli oldu.

Xbox Live Gold

Oyun konsolları konusunda iki büyük rakip bulunuyor. Bunlardan biri Microsoft Xbox tarafı olurken, diğer taraf ise Sony PlayStation. İki markada oldukça güçlü ve birbirlerine karşı üstünlükleri olan sistemlerle geliyorlar. Microsoft Games with Gold programına dahil olan Xbox Live Gold ve Game Pass Ultimate üyelerine özel Ağustos 2021 oyunlarını duyurdu.

Xbox Live Gold Ağustos Ayında 4 Oyun Veriyor!

Xbox Live Gold ve Game Pass Ultimate üyeleri belirlenen zaman aralığı içerisinde bu oyunlara erişim hakkı sağlayacaklar. Bu Ağustos ayında 4 adet oyun sunulacak ve toplam fiyatları 129.96 dolar değerinde oyunu kullanıma sunacak.

Darksiders III (1- 31 Ağustos):

Xbox Live Gold

Gunfire Games tarafından geliştirilen, THQ Nordic tarafından yayınlanan Darksiders III, 2018 yılında satışa sunuldu. Söz konusu oyun RPG- Aksiyon oyunu olarak öne çıkıyor. Oyunun Xbox Live Gold sisteminin gözdesi olacağını düşünüyoruz. Darksiders III oyununun 59.99 dolarlık fiyat etiketine sahip.

Yooka-Laylee (16 Ağustos 15 Eylül):

Xbox Live Gold

Team17 tarafından yayınlanan, Playtonic Games tarafından geliştirilen Yooka- Laylee, 2017 yılında yayınlanmıştı. Yooka ve Laylee karakterlerinin güçlerini birleştirilip, Capital B ve Capital B’nin dünyayı yok etme planını engellediğimiz bir oyun. Oyunun fiyatı 39.99 dolar olarak belirlenmiş ve 16 Ağustos ile 15 Eylül tarihleri arasında kullanıcılar ile buluşacak.

Lost Planet 3 (1- 15 Ağustos):

Xbox Live Gold

Spark Unlimited tarafından geliştirilip Capcom tarafından yayınlanan Lost Planet 3, ücretsiz yapılan oyunların bir yenisi olmayı başarıyor. 2013 yılında satışa sunulan oyun 1- 15 Ağustos tarihleri arasında ücretsiz olarak Xbox Live kullanıcılarına sunuluyor. Oyunun normal satış fiyatının 19.99 dolar olduğunu da söyleyelim.

Garou: Mark of the Wolves (16- 31 Ağustos):

Xbox

Fatal Fury serisinin son oyunu olarak öne çıkan Garou: Mark of the Wolves, ilk olarak 1999 yılında Neo Geo için satışa sunulmuştu. Sonrasında ise 2009 yılında Xbox 360 için tekrar düzenlenmişti. Bu oyun şimdi 16- 31 Ağustos tarihleri arasında ücretsiz bir durumda.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: