Xbox Live Gold Temmuz Ayı Oyunları Belli Oldu!

Xbox Live Gold üyelerinin alacağı temmuz oyunları belli oldu. Buna göre aboneler bu ay da hem Xbox One hem de Xbox 360 oyunlarına sahip olacak.

Xbox Live Gold

Microsoft, Xbox Live Gold abonelik sistemiyle oyunculara belli aralıklarla çeşitli oyunlar ücretsiz veriliyor. Bu abonelik sistemine gelecek Temmuz ayı oyunları belli oldu. Buna göre bu ay yine hem Xbox One hem de Xbox 360 konsollarına ücretsiz oyunlar verilecek.

Xbox Live Gold 4 Oyunu Ücretsiz Veriyor!

Listede yer alan ilk oyun Xbox One konsolu için geliyor. Bu yapım ise Beasts of Maravilla Island. 1 Temmuz ila 31 Temmuz tarihleri arasında erişime açık olan yapımda olağan üstü yaratıkları keşfediyor ve davranışlarını öğreniyoruz. Oyunda ki en önemli amaç ise majestelerini fotoğraflamak. Oyuncu bu oyunda, Maravilla Adası’na gidiypr ve büyülü ekosistemleri kat ederek vahşi yaşam fotoğrafçısı rolünü üstleniyoruz.

Bir diğer oyun olarak Xbox One kullanıcılarının karşısına çıkan Relicta, 16 Temmuz ila 15 Ağustos tarihleri arasında oyuncuların karşısında olacak. Söz konusu oyun Xbox Live Gold sisteminin Xbox One konsoluna sunduğu son oyun oluyor. Bu yapım; bulmaca, macera ve aksiyon türlerini içerisinde barındırıyor.

Xbox 360 oyun konsoluna ise yine iki oyun giriş yapıyor. Bunlardan biri Thrillville oluyor. Bu oyun içim 1 Temmuz ila 15 Temmuz tarihleri arasında oyunu sisteme eklemeniz gerekiyor. Diğer yapım ise Torchlight oyunu oluyor ve 16 Temmuz ila 31 Temmuz tarihleri arasında kendi hesabınıza eklemeniz gerekiyor.

Xbox Live Gold üyeleri bu oyunları belirtilen zaman içinde kütüphanelerine eklemeleriyle üyeliğiniz sürecinde devamlı olarak oynayabiliyorsunuz.

Xbox LiveGold Temmuz Oyunları:

Xbox One:

  • Beasts of Maravilla Island (1 Temmuz – 31 Temmuz tarihleri arasında erişime açık)
  • Relicta (16 Temmuz – 15 Ağustos tarihleri arasında erişime açık)

Xbox 360:

  • Thrillville: Off the Rails (1 Temmuz – 15 Temmuz tarihleri arasında erişime açık)
  • Torchlight (16 Temmuz – 31 Temmuz tarihleri arasında erişime açık)

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: