Yeni Saints Row Oynayış Videosu Paylaşıldı!

Saints Row serisinin yeni oyunu için yeni bir oynayış videosu yayınlandı. Rebook edilecek yeni seri, PlayStation 5, Xbox Series X, Series S, PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkış yapacak.

Yeni Saints Row Oynayış Videosu Paylaşıldı!

Deep Silver tarafından yayınlanacak, Volition tarafından geliştirilecek yeni Saints Row, yeni videosu ile kendini tanıtıyor. Oynayış videosunda oyun ile ilgili birçok bilgi yer alıyor. Oyun çıkış tarihi daha önce resmi bir şekilde duyurulmuştu. Buna göre oyun 25 Şubat 2022 yılında çıkış yapacak.

Saints Row En Geniş ve Dolu Haritası Olacak!

Yeni Saints Row Oynayış Videosu Paylaşıldı!

Oyunda, yakın dostlarımız Neeah, Kevin ve Eli ile Saints çetesini kurmaya çalışıyoruz. Mafya olmaya çalıştığımız oyunda, Santo Ileso’nun sokaklarında imparatorluk kurup, şehrin kontrolü için savaşıyoruz. Los Panteros, Idols ve Marshall çeteleriyle mücadele edeceğiz. Oyunda yeni bir krallık kurmaya ve şehrin mafyası olmaya çalışıyoruz.

Oyunun geliştiricileri şimdiye kadar ki en iyi Saints Row oyun dünyasını yaptıklarını iddia ediyorlar. Sanro Ileso’nun gittikçe genişleyen dünyası, yan görevleri ve tehlikeleriyle oyunculara yeni ve eşsiz tat bırakmaya çalışacak. Oyunda birçok farklı silah, araba, atlayış tulumu gibi ekipmanlar bulunacak. Oyunun PC tarafına sadece Epic Games Store adresinde satışa sunulacağını hatırlatmak isteriz.

Daha önce paylaşılan sinematik fragman, karakterleri tanımamıza imkan sağlamıştı. Bu durumda oyunun hangi noktaya doğru yöneleceğini bize biraz da olsa açıklamış oluyor. Yeni paylaşılan video ile yeni oynayış tarzına da bakış atmış oluyoruz. Yeni oyun yapı olarak eski oyunlardan biraz ayrışıyor. Buda bir kısım oyuncunun kendi arasında bölünmesine neden oldu.

1 yorum
  1. […] Yeni Saints Row Oynayış Videosu Paylaşıldı! […]

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: