Zynga, Star Wars: Hunters Oyunu ile Konsollara Geliyor!

ABD’nin en büyük mobil oyun şirketlerinden olan Zynga, tarihinde ki ilk konsol oyununu yapmak için kollarını sıvadı. İlk konsol oyununu ise el konsolu olan Nintendo Switch için geliştiriyor. Yeni bir Star Wars: Hunters isimli oyun sadece el konsollarında değil iOS ve Android gibi işletim sistemlerinde de oynanabilir olacak.

Zynga

Zynga mobil oyun pazarının en güçlü isimlerinden bir tanesi olsa da yaptığı oyunlar ile çok büyük bir yenilik getirmiyor. Buna rağmen bünyesine kattığı bir çok yeni şirket ile ilerleyişine devam ediyor. Bu satın alımların bir tanesi ise yerli oyun markamız olan Peak Games olmuştu. Zynga, Nintendo Switch konsolunun yanı sıra Android ve iOS kullanıcılarının da oynayabileceği yeni bir yapım olarak karşımıza çıkıyor. “Star Wars: Hunters” isimli oyun özellikle mobil platformda oldukça başarılı bir yere sahip.

Oyun Şirket İçin Çok Önemli Bir Konumda!

Zynga

Star Wars: Hunters, Zynga için kritik öneme sahip bir oyun. Yeni geliştirilecek ve gelecek olan oyun, şirketin geleceğini ve neler yapabildiğini gösteren önemli bir durumda. Söz konusu oyun Zynga tarafından piyasaya sürülecek ilk konsol oyunu olacak. Bu oyun için sağlam geri dönüşler alınabilirse, bu sektöre yapılan yatırımlar artabilir. Belki de Nintendo Switch konsolunun dışında diğer konsollar için de çıkış yapabilir. Söz konusu diğer konsollar ise PlayStation ve Xbox tarafı olarak karşımıza çıkıyor.

Özellikle ABD’nin en büyük mobil oyun şirketi olan Zynga, sahip olduğu gücü doğru kullanabilirse ilerleyen zamanlarda daha güçlü mobil oyunlar ile karşımıza çıkabilir. Bu mobil oyunlar ise sadece çerezlik değil telefonlar için güçlü oyunlar geliştirilebilir. Şu an için firmanın üzerinde çalıştığı oyun ise Star Wars: Hunters oluyor. Bu oyun yalnızca tek oyunculu değil aynı zamanda rekabete de dayalı bir yapı vaat ediyor. Star Wars evreninden oluşturulan mekanlar ile pek çok Star Wars hayranını bünyesine çekecektir. Takımlara dayalı savaş sistemi ile de eğlenceli anlar yaşatacağa benziyor.

Zynga, oyunla ilgili yeni bilgiler vermedi. Bilgi vermemiş olması bizleri üzüyor olsa da Nintendo Direct etkinliğinde üstü kapalı açıklamalar yaptı. Oyunun kendisiyle ilgili detay vermeyen şirket, çıkış tarihi olarak önümüzde ki ayları gösteriyor. Bu duyuruyu fragman olarak yayınlayan Zynga ilerleyen dönemlerde yayınlayacağı yepyeni bir fragman ile oyun içi detaylar verecek.

1 yorum
  1. […] Zynga, Star Wars: Hunters Oyunu ile Konsollara Geliyor! […]

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: